JAK DOBŘE TO U NÁS ZNÁŠ ?

pátek, 01. duben 2022 | AKCE V OBCI

Přemýšlíte o originálním dárku pro své blízké? Tak tady je !!! Desková hra s názvem JAK DOBŘE TO U NÁS ZNÁŠ ?  se zaměřením na region a obce okresu Žďár nad Sázavou.

Jedná se o vědomostně -  strategickou hru pro 2 – 4 hráče a je určena hráčům od ca 10 roků.

Cílem hry je obsazovat svými figurkami barevné regiony (ve hře je celkem 6 regionů), budovat v nich co největší převahu nad ostatními hráči a díky tomu získávat vítězné body. Vítězí hráč, který má po odehrání všech otázkových karet a závěrečném vyhodnocení nejvíce vítězných bodů.

Obec Skřinářov se do tohoto projektu zapojí:

• Bude zakreslena do mapy v herním plánu
  • Bude prezentována textově nebo erbem na obalu hry
  • Bude mít ve hře svoji vlastní hrací kartu s otázkami + bude mít na této kartě svoji prezentaci v podobě grafického prvku – obecní znak.

Cena za 1 ks hry se bude odvíjet od celkového nákladu hry, který se bude v okrese Žďár nad Sázavou realizovat. Čím více obcí a měst se zapojí, tím větší náklad se bude realizovat a tím menší bude cena za 1 ks. Ceny jsou zatím orientační a budou upřesněny. Při realizovaném nákladu 1000 ks v okrese Žďár nad Sázavou je předpokládaná cena 590 Kč / ks.

Ke dni 14.3.2022 byly v projektu zapojeny mimo jiné také obce Osová Bítýška, Heřmanov, Březejc, Jabloňov, Březské, Křižanov, Záblatí, Ruda a další.

V případě, že byste měli o tuto hru zájem, vyplňte prosím objednávkový formulář.

Jakmile, budou hry naskladněny – počítá se s termínem do konce roku 2022 – budou dodány na obec a distribuovány k Vám.

Možnost objednání na následujícím odkazu, případně osobně v době úředních hodin na OÚ.

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 30.4.2022!!!
Desková Hra